Naj rezultati proge

REKORD Šmarne Gore

NAJ – REZULTATI  PROGE 1991, 1996 – 2016

Posodobljeno: junij 2016

 


moški

vsi časi pod 12:30

 

čas

 

datum

1.       TEKLAY Azerya / ERI 11:11* 24.9.13
2. ZARNIK Sebastjan 11:25* 2.2.08
3. ZARNIK Sebastjan 11:31* 5.2.05
4. ŠALAMUN Igor 11:32* 7.2.98
5. ZARNIK Sebastjan 11:35 4.2.06
6. ŠALAMUN Igor 11:39* 1.2.97
7. ŠALAMUN Igor 11:45 5.2.00
8. NOVAK Boštjan 11:50 5.2.00
9. ČEH Jože 11:50 7.2.04
10. KOSOVELJ Mitja 11:53 4.2.06
11. HOJAK Roman 11:54* 2.6.91
12. ŠALAMUN Igor 11:54 3.2.96
13. MESNER Andrej 11:54 3.2.02
14. KOSOVELJ Mitja 11:55 1.2.03
15. KREBS Matej 11:56 3.2.02
16. MESNER Andrej 11:57 5.2.00
17. URH Lado 11:59 2.6.91
18. KASTELEC Jernej 11:59 3.2.02
19. ČEH Jože 12:01 7.2.98
20. OKOLIŠ Stane 12:01 2.6.91
21. MESNER Andrej 12:03 6.2.99
22. ŠUBIC Marko 12:04 5.2.00
23. MELINC Stojan 12:04 1.2.97
24. ZUPANČIČ Marjan 12:05 4.10.97
25. TERAŽ Franci 12:05 2.6.91
26. MESNER Andrej 12:05 1.2.97
27. ZARNIK Sebastjan 12:06 7.2.04
28. ZARNIK Sebastjan 12:07 1.2.03
29. LAMOVEC Peter 12:07 3.2.07
30. KOSOVELJ Mitja 12:08 7.2.09
31. ŠALAMUN Igor 12:09 5.2.05
32. NOVAK Boštjan 12:11 3.2.02
33. MESNER Andrej 12:12 1.2.03
34. ALIČ Simon 12:12 3.2.07
35. ČEH Jože 12:12 2.2.08
36. ŠENTJURC Mitja 12:13 5.2.00
37. MOČNIK Metod 12:13 4.10.97
38. EGART Tone 12:14 3.2.96
39. ALIČ Simon 12:14 15.6.16
40. NOVAK Boštjan 12:15 1.2.97
41. MESNER Andrej 12:15 7.2.98
42. NOVAK Simon 12:15 15.6.16
43. NOVAK Boštjan 12:16 5.2.05
44. KASTELC Tomaž 12:18 5.2.00
45. EGART Tone 12:18 2.6.91
46. HROVAT Boštjan 12:18 3.2.02
47. KUHAR Nejc 12:18 15.6.16
48. ROGELJ Jože 12:19 2.6.91
49. KOSOVELJ Mitja 12:20 2.3.02
50. BREGAR Gašper 12:21 15.6.16
51. ŠALAMUN Igor 12:22 4.2.06
52. ŠENTJURC Mitja 12:24 2.3.02
53. ČEH Jože 12:24 1.2.03
54. JANŽEKOVIČ Stanko 12:24 7.2.04
55. MELINC Stojan 12:25 4.10.97
56. BEČAN Timotej 12:25 15.6.16
57. KASTELIC Peter 12:26 3.2.07
58. KOSOVELJ Mitja 12:27 7.2.04
59. ZORC Zvone 12:29 7.2.98
60. KREBS Matej 12:30 3.2.01
61. KOSOVELJ Mitja 12:31 6.2.10
MIKLOŠA Matjaž 12:45 4.2.12
  BREGAR Gašper 12:52 7.2.15
  BREGAR Gašper 13:08 2.2.13
  PLAZNIK Matic 13:29 5.2.11
  ERMAN Andrej 13:52 1.2.14
 

ženske

vsi časi pod 16 minut

 

čas

 

datum

1.       KOSOVELJ Mateja 13:18* 4.2.06
2.       KRKOČ Lucija 14:20 6.2.10
3.       KRKOČ Lucija 14:28 4.2.06
4.       KOSOVELJ Mateja 14:30* 5.2.05
5.       KOSOVELJ Mateja 14:38* 1.2.03
6.       KOSOVELJ Mateja 14:48 7.2.04
7.       ŠUŠTARŠIČ Mateja 14:45 4.2.06
8.       GRANDOVEC Daneja 14:53 2.2.08
9.       VIVOD Silva 14:57 7.2.98
10.     ŽIVKO Anica 14:57* 2.6.91
11.     KRKOČ Lucija 14:57 5.2.05
12.     ŠUŠTARŠIČ Mateja 14:58 2.2.08
13.     VIVOD Silva 15:02 3.2.96
14.     ŠINK Petra 15:05 5.2.05
15.     ŠUŠTARŠIČ Mateja 15:06 3.2.07
16.     KLANČNIK Karmen 15:11 15.6.16
17.     KRKOČ Lucija 15:13 7.2.04
18.     ŠUŠTARŠIČ Mateja 15:14 3.2.02
19.     ŽABJEK Simona 15:29 3.2.07
20.     NAKRST K. Nataša 15:30 2.6.91
21.     ŠUŠTERŠIČ Mateja 15:36 1.2.03
22.     KRŠINAR Neja 15:40 2.2.13
23.     ŽABJEK Simona 15:42 6.2.99
24.     KOSOVELJ Mateja 15:42 3.2.02
25.     GRANDOVEC Daneja 15:48 4.2.06
26.     ŽABJEK Simona 15:59 5.2.00
  ŠUŠTARŠIČ Mateja 16:23 7.2.09
  ŽABJEK Simona 16:27 3.2.01
  JAKLIČ Sara 16:34 7.2.15
  ZUPAN Špela 16:42 1.1.14
  KOZJEK Nada 16:44 1.2.97
  ZUPAN Špela 16:45 4.2.12
  ROZMAN Klara 17:49 5.2.11
 

 Opombe:

  • Odebeljeno – zmagovalci posameznih tekem (vsi, tudi s časom čez 12:30)
  • podčrtano – rezultati, doseženi na zadnji tekmi!
  • * – izboljšani rekordi proge
  • Zaokrožanje časa na sekundo navzdol